Fénymásolás, nyomtatás, internet

Az intézmény az állományába tartozó dokumentumokról, amennyiben ez szerzői jogokat nem sért, használói részére fénymásolatot készít. Hozott másolópapírra nem készítünk másolatot.

A másolatszolgáltatásért a könyvtár térítési díjat kér.

Beiratkozott olvasóknak (oldalanként): A/4 15,- Ft, A/3 30,- Ft
Könyvtárlátogatóknak (oldalanként): A/4 20,- Ft, A/3 40,- Ft

A lakossági internethasználat céljára 5 munkaállomás áll rendelkezésre.

Térítési díj beiratkozott olvasóknak: minden megkezdett fél óra 150,-Ft, egy óra 300,-Ft.

A rendszeresen internetet használó beiratkozott olvasók Emelt szintű II. beiratkozási díj megváltása ellenében napi max. egy órában ingyenesen használhatják az internetet.

Azon látogatók, akik nem tagjai a városi könyvtárnak, s alkalmi jelleggel (látogatójeggyel) szeretnék igénybe venni az internet-szolgáltatást, 480 Ft/óra térítési díj fizetése ellenében tehetik meg azt. (A térítési díj megállapítása negyedórás intervallumokban történik, legkisebb használati időtartam: negyedóra.)

Az internethasználathoz kötődő járulékos szolgáltatások díjtételei:

Beiratkozott olvasóknak
nyomtatás: 30,- Ft/oldal