Könyvet házhoz

A Ceglédi Városi Könyvtár 1981-ben indította el a „Könyvet házhoz” speciális szolgáltatását, amellyel azoknak az otthonukhoz kötött, mozgásukban korlátozott, beteg, idős olvasóinak szeretne segíteni, akik fizikai állapotuk miatt nem tudják a könyvtárat felkeresni.
Kéthavi rendszerességgel, gépkocsival szállítjuk a könyveket az igénylők otthonaiba.
Figyelembe vesszük az olvasási igényeket, választási lehetőséget biztosítunk az általunk kiszállított könyvcsomagokból.

A szolgáltatás igénybevétele ingyenes.

Feltétele a könyvtárba való beiratkozás, melyre a szolgáltatás igénybevételének kérésekor kerül sor.

A szolgáltatás igénybevétele:

A kéréseket telefonon: 0653310195,
e-mailben: kozponti@konyvtarcegled.hu,
postai úton vagy személyesen jelezhetik.

Amennyiben Ön, vagy valamely ismerőse számára hasznos lenne ez a szolgáltatás, olvassa el tájékoztatónkat, és hívja munkatársainkat nyitva tartási időben.